چهارشنبه, 5 اردیبهشت 1397

 

فرماندار یزد: پرهیز از اقدامات جزیره‌ای در ساماندهی امور جوانان

 


تاریخ ثبت: 1395/12/24

 

فرماندار یزد در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بابیان اینکه فعالیت و برنامه‌ریزی در حوزه جوانان نیازمند نقشه راهی مشخص است؛ اظهار داشت: پرهیز از اقدامات جزیره‌ای اولین قدم در اجرای برنامه‌های این حوزه مهم است.  

آخرین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان یزد در سال 1395  به ریاست فرماندار و با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری یزد و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان برگزار شد.

مصطفی سالاری» در این جلسه بابیان اینکه شهرستان یزد قشر عظیم جمعیت جوان استان را در خود جای‌داده است؛ تأکید کرد: برنامه‌ریزی در حوزه جوانان نیازمند شناخت کافی از نیازها، ظرفیت‌ها و مخاطرات پیش روی یک جوان امروزی است.

فرماندار یزد با اشاره به اینکه نیازهای جوانان در دنیای امروز بسیار متفاوت‌تر از سال‌های گذشته است تصریح کرد: بسیاری از امور مانند اشتغال و مسکن مرتبط با جوانان نیازمند برنامه بلند مدت است؛ اما بخش وسیعی از نیازهای جوان امروز با خرد جمعی و همکاری لازم دستگاه‌ها مرتبط در فواصل زمانی کوتاه پاسخ داده خواهد شد.
 
وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه دولت تدبیر و امید فضای آزاد و روحیه بخشی را برای جوانان ایجاد کرده و سعی نموده تا حرف جوانان را شنیده و تا حد ممکن آن‌ها را در تصمیم‌گیری‌ها سهیم کند.
 
سالاری گفت: درخشش و افتخارآفرینی جوانان ایران‌زمین در عرصه‌های ملی و بین‌المللی نشان از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های آنان در حوزه‌های مختلف فرهنگی، ورزشی و سیاسی دارد.
 
فرماندار یزد در پایان‌بخش اول سخنان خود اظهار داشت: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌هایی که در سطح وزارت ورزش و جوانان و با حضور آقای سلطانی در حوزه جوانان صورت گرفته است شاهد افزایش فعالیت‌های این بخش باشیم.
 
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به در پیش بودن رویداد سیاسی انتخابات گفت: قریب به 6 ماه است که فعالیت در زمینه فراهم‌سازی مقدمات برگزاری انتخابات در فرمانداری یزد آغازشده است.
 
فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان یزد بابیان اینکه برگزاری انتخابات با مشارکت همه دستگاه‌هایی اجرایی امکان‌پذیر است؛ از حضور 10 هزارنفری عوامل برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان یزد خبر داد.
سالاری بابیان اینکه حجم زیاد فعالیت های برگزاری انتخابات در شهرستان یزد است؛ از مدیران دستگاه اجرایی خواست تا به استناد قانون همکاری‌های لازم را با ستاد انتخابات شهرستان یزد داشته باشند.
 
فرماندار یزد در پایان فراهم سازی بستر حضور پرشور مردم و رعایت مُر قانون در انتخابات آتی را دو محور اصلی برنامه های ستاد انتخابات شهرستان یزد عنوان نمود.

فتح آبادی دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان یزد ضمن خیر مقدم به مدعوین و تشکر از حضور دستگاهها، با تشریح برنامه های ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان در شش ماه اول سال1396 بر لزوم همکاری دستگاهها با حوزه جوانان و دبیرخانه ستاد ساماندهی و همچنین عضویت در کارگروه های تخصصی  بزرگداشت ولادت حضرت علی‌اکبر(ع)  (هفته جوان)، غنی‌سازی اوقات فراغت، مشارکت اجتماعی، ازدواج و خانواده و تشکیل جلسات مربوطه و پیگیری مصوبات  تاکید کرد.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:781


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group