یکشنبه, 6 خرداد 1397

 

تجلیل از از برگزیدگان ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی یزد با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان

 


تاریخ ثبت: 1395/12/25

 

در مراسمی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد از برگزیدگان ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی تجلیل شد.  

مراسم تجلیل از ورزشکاران و مدال آوران دانشگاه جامع علمی کاربردی استان یزد با حضور مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان ، احمدی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، فرهاد فرزان مقدم رئیس مرکز علمی کاربردی ورزش و جوانان یزد و جمعی از مسئولین و ورزشکاران در سالن آمفی تئاتر دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در این مراسم گفت: ضرورت پرداختن به ورزش با اولویت تحصیل و تهذیب از بدیهیات انکارناپذیر است که همواره مورد تاکید و تصریح قرار گرفته است و قطعا دانشجویان ورزشکار مسیر آموختن و فراگیری علم و دانش نیز برایشان هموارتر خواهد بود.

شریعتی با تقدیر از فعالیت های دانشگاه علمی کاربردی ورزش و جوانان یزد اظهار داشت: دانشگاه جامع علمی کاربردی ورزش و جوانان در راستای جذب دانشجو و تربیت نیروهای متخصص در رشته های مختلف که می توانند برای توسعه ورزش استان موثر باشند علمکرد خوبی داشته ضمن اینکه دربحث تشکیل تیم ها و نفرات ورزشکار و اعزام آنها به مسابقات مختلف و کسب عنوان گام های مثبتی برداشتند.

لازم به ذکر است در این مراسم از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان ازمرکز ورزش وجوانان به عنوان مرکزبرترکشور تجلیل و لوح سپاس و تندیس به فرهاد فرزان مقدم رئیس این مرکز اعطا شد. تجلیل ازبرگزیدگان ورزشی کشوری وبین المللی از دیگر برنامه این مراسم بود.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:570


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group