یکشنبه, 3 تیر 1397

 

روابط عمومی هیات های ورزشی بر فرهنگ سازی ورزش درجامعه تلاش کنند

 


تاریخ ثبت: 1395/12/28

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به اینکه همگانی کردن ورزش از سیاست های مهم دولت تدبیر و امید است ، گفت: روابط عمومی های ورزشی باید در فرهنگ سازی و ترغیب مردم به ورزش کردن تلاش کنند.  

نشست مسئولین روابط عمومی هیات های ورزشی استان یزد با حضور مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان ، ابوالفضل کارگر معاون توسعه ورزش ، محمود حاجی حسینی مسئول روابط عمومی و آزاده دهقان مسئول ورزش بانوان این اداره کل و رضا نارگانی مسئول پیشین روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و رئیس کنونی اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق در سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد .

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در این نشست ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه (س) و عید نوروز 96 گفت: در ابتدا از زحمات چندساله رضا نارگانی مسئول پیشین روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد تقدیر و تشکر می کنم و آرزوی موفقیت برای حاجی حسینی مسئول جدید این واحد دارم. 

مسعود شریعتی با اشاره به اهمیت جایگاه روابط عمومی ها در هیات های ورزش گفت: اگر در گذشته وظیفه روابط عمومی ها بر پایه تبلیغات و ارایه خدمات بود، امروز از آن به عنوان مهندسی فکر نام برده می شود و ما برای اینکه به این مرحله برسیم باید با تکیه بر تخصص گرایی، نگرش علمی و بهره گیری از آخرین دستاوردهای علم ارتباطات، جایگاه روابط عمومی را ارتقا ببخشیم.

وی افزود: روابط عمومی ها باید هدف های شاخصی را در هیات های ورزشی پیگیری کنند که دو اصل مهم، شناساندن چهره های موفق و مدال آور به عموم مردم و ارائه راهکارهای همگانی کردن و جذب مردم به ورزش است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد اظهار داشت: همگانی کردن ورزش از تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) و از سیاست های دولت تدبیر و امید است و قطعا با همگانی کردن ورزش در جامعه اثرات مثبت زیادی متبلور خواهد شد.

شریعتی خاطرنشان کرد: با همگانی شدن ورزش جامعه ای شاداب ، پویا و سالم خواهیم داشت و همچنین استعدادهای ورزشی بروز داده می شوند و مسیر قهرمان پروری نیز هموار می شوند.

وی با بیان اینکه روابط عمومی هیات های ورزشی باید اهل تفکر و پژوهش باشند گفت: شما باید به دنبال دانش و اطلاعات روز حرفه خود باشید و در این صورت است که می تواتید هر آنچه که پیرامون حوزه فعالیت حرفه ای تان وجود دارد، مورد تحلیل قرار داده و با استفاده از ابزار اطلاع رسانی و فضای مجازی و در صورت لزوم از این داده ها به بهترین شکل بهره بگیرید .

در ابتدای این نشست مسئولین روابط عمومی هیات های ورزشی به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند .

لازم به ذکر است در پایان با اهدا لوح سپاس از زحمات چندساله رضا نارگانی به عنوان مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد تجلیل به عمل آمد.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:432


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group