یکشنبه, 3 تیر 1397

 

بازدید مهندس موسوی نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی و مهندس شریعتی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان از ورزشگاه سلمان محمود آباد

 


تاریخ ثبت: 1395/12/29

 

بازدید مهندس موسوی نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی و مهندس شریعتی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان از ورزشگاه سلمان محمود آباد  

صبح امروز مهندس سیدابوالفضل موسوی نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی ، مهندس شریعتی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان یزد ، مهندس دستا رییس هیئت فوتبال استان از ورزشگاه سلمان محمودآباد یزد که مراحل پایانی آماده سازی برای برگزاری رقابتهای فوتبال ساحلی جام باشگاه های جهان را پشت سر می گذارد بازدید به عمل آوردند و در جریان آخرین مراحل ساخت و تجهیز این ورزشگاه مدرن قرار گرفتند .

در این بازدید ابتدا مهندس شریعتی تمامی توضیحات لازم در بعد سخت افزاری و نرم افزاری و اهمیت این میزبانی را به سمع و نظر مهندس موسوی و هیئت همراه ایشان رساند و کمک ها و تلاش های شورای شهر ، شهرداری و همچنین  مدیران و عوامل باشگاه گلساپوش را قابل ستایش و این مجموعه را یادگاری ماندگار برای استان برشمرد .

در ادامه این بازدید که مهندس علیزاده مدیر پروژه هم حضور داشت مهندس احمد عشقان ملک مدیرعامل باشگاه مقاومت گلساپوش در رابطه با دستاوردهای  فوتبال ساحلی به عنوان ورزش اول استان در سطح ایران و آسیا توضیحاتی ارائه داد و از مسئولان حاضر خواست  زمینه حفظ و  پویایی بیشتر این رشته ورزشی را فراهم نمایند. مهندس عشقان ملک همچنین از شریعتی مدیرکل اداره ورزش و جوانان بابت کمک هایی که در این راه به مجموعه مقاومت گلساپوش نموده تقدیر و تشکر کرد.

در پایان مهندس موسوی ضمن عرض خداقوت برای تمام زحمتکشان ورزش استان آرزوی موفقیت نمود.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:358


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group