پنجشنبه, 30 شهریور 1396

 

توانمندی جوانان با هدفمندی برنامه‌های اوقات فراغت

 


تاریخ ثبت: 1396/04/01

 

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: هدفمندی برنامه‌های اوقات فراغت باعث توانمندی جوانان می‌شود  

نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان میبد با حضور احمد طالبی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ، سید محسن فلاح معاون فرماندار میبد، محمد رضا زارع و جمعی از اعضاء این ستاد با موضوع اوقات فراغت برگزار شد.
 
معاون فرماندار میبد در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان  گفت: جوانان مهم‌ترین سرمایه کشور هستند و اگر در امور جوانان بی‌توجهی شود مشکلات جبران‌ناپذیری را شاهد خواهیم بود.

سید محسن فلاح یکی از راه‌های هدایت جوانان در مسیر درست را برنامه‌ریزی اوقات فراغت عنوان کرد و گفت: همه دستگاه‌ها به‌ویژه ورزش و جوانان، آموزش‌وپرورش و اداره فرهنگ و ارشاد و اداره بهزیستی باید ظرفیت‌های فرهنگی، هنری، ورزش و مهارت‌های زندگی را با برنامه‌ریزی درست در اختیار نوجوانان و جوانان قرار دهند.

 معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: با همراهی و هماهنگی کلیه دستگاه‌ها برنامه‌های متنوعی برای پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در سطح استان پیش‌بینی‌شده است.

احمد طالبی افزود: با ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مشترکی دستگاه‌ها دارند امیدواریم در تابستان مجموعه برنامه‌های خوب و منسجم و هدفمندی را در حوزه اوقات فراغت جوانان داشته باشیم که نتیجه‌اش باعث افزایش اعتمادبه‌نفس و توانمندی جوانان باشد و در رشد جامعه به همه ما کمک کند.

طالبی خاطرنشان کرد: استانداری و فرمانداری‌ها به‌عنوان پشتیبان این برنامه‌ها، اداره ورزش و جوانان به‌عنوان ناظر بر برنامه‌های ارائه‌شده و آموزش‌وپرورش، هلال‌احمر، اداره فرهنگ و ارشاد و تبلیغات اسلامی با ظرفیت‌هایی که دارند برنامه‌های متنوع و فراوانی را برای پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان تدارک دیده‌ایم.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:107


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group