یکشنبه, 6 خرداد 1397

 

امام جمعه یزد: ورزش باستانی، مروج ارزش های دینی و فرهنگی است

 


تاریخ ثبت: 1396/04/26

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، گسترش فعالیت های فرهنگی در کنار برنامه های ورزشی در استان را مورد تاکید قرار داد و گفت: ورزش باستانی، مروج ارزش های دینی و فرهنگی است .  

به مناسبت گرامیداشت هفته فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای ابوالفضل کارگر معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ، محمدرضا مهربانیان رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای استان یزد ، احمد جعفرپور رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای شهرستان یزد و جمعی از اعضاء هیات و پیشکسوتان و ورزشکاران این رشته ورزشی با آیت الله ناصر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد دیدار کردند.

آیت الله محمدرضا ناصری در این دیدار افزود: این ارزشی بودن ورزش باستانی باید در سایر رشته های ورزشی پیگیری شود.

وی ادامه داد: ورزش نقش مهمی در تامین سلامتی و نشاط افراد جامعه و بخصوص جوانان دارد و باید همواره برای ارتقای فضائل معنوی و آموزه های دینی بین نسل جوان روز به روز گسترش یابد .

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد از فعالیت های فرهنگی و ورزشی در استان و هیات ورزش های پهلوانی و زورخانه ای یزد در سال های گذشته قدردانی کرد و بر تداوم برنامه ها تاکید نمود.

ناصری ، حمایت از گسترش و انتقال مفاهیم اخلاقی و معرفتی در بین جوانان و ورزشکاران و ورزش پهلوانی به عنوان یک ضرورت تاکید کرد و ابراز امیدواری نمود همه هیات ها به آن توجه داشته باشند .

در ابتدای این دیدار مشاور عالی و مسئول کمیته فرهنگی مذهبی هیات پهلوانی استان و رئیس این هیات گزارشی از فعالیت های مختلف انجام گرفته و برنامه های آینده آن ارائه دادند.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:89


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group