یکشنبه, 3 تیر 1397

 

معاون استاندار یزد:

پرداختن به موضوعات اجتماعی بدون استفاده از هنر ناقص است

 


تاریخ ثبت: 1396/05/31

 

معاون سیاسی،‌ امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به ضرورت استفاده بهینه از هنر در توسعه اجتماعی،‌گفت: پرداختن به موضوعات اجتماعی بدون استفاده از هنر ناقص است.  

محمدعلی طالبی در نشست خبری و تشریح برنامه‌های همایش گرافیک و کاریکاتور آب و تراب و نمایش خیابانی چتر زندگی، با بیان این‌که پرداختن به موضوعات اجتماعی بدون استفاده از زبان هنر ناقص است، اظهار کرد: هنر فضای جامعه را مطلوب می‌کند.

وی با بیان این‌که اثربخشی هنر در جامعه دو برابر است، افزود: ایجاد فضای شکوفایی استعدادها در عرصه هنر از جمله وظایف تعیین شده برای مسئولان است.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: سابقه هنری و ظرفیت‌های فعلی استان نشان دهنده وجود استعدادهای هنری شاخص در یزد است.

طالبی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به میزبانی استان یزد در بحث همایش ملی گرافیک و کاریکاتور آب و تراب و نمایش خیابانی چتر زندگی، تصریح کرد:‌ برگزاری این چنین همایش ها فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت‌های هنری و نمایشی استان است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد:‌ ارتقای ظرفیت‌های هنری انسان از دیگر ویژگی‌های برگزاری همایش ملی گرافیک در استان یزد است.

وی در ادامه با بیان این‌که استان یزد از دیرباز تاکنون ظرفیت‌های مهمی در حوزه هنرهای مختلف داشته و دارد، گفت: مسئولان و دست‌اندرکاران هنری باید سعی کنند با برگزاری این چنین همایش‌هایی نسبت به معرفی ظرفیت‌های هنرمندان بومی به کشور اقدام کنند.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:126


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group