سه‌شنبه, 23 مرداد 1397

 

مدیرکل امور اجتماعی استانداری یزد:

هنر به محتوایی هدفمند و مدیریت جامعه به نگاه هنری نیاز دارد

 


تاریخ ثبت: 1396/05/31

 

مدیرکل امور اجتماعی استانداری یزد با اشاره به ضرورت استفاده از سازمان‌های مردم نهاد، گفت: هنر به محتوایی هدفمند و مدیریت صحیح جامعه به نگاه هنری نیاز دارد.  

مجید جوادیان‌زاده در نشست خبری و تشریح برنامه‌های همایش گرافیک و کاریکاتور آب و تراب و نمایش خیابانی چتر زندگی با اشاره به ضرورت ایجاد پیوند منسجم بین هنر و جامعه، اظهار کرد: هنر به محتوایی هدفمند و مدیریت صحیح جامعه به نگاه هنری نیاز دارد.

وی رفع چهار آسیب طلاق، اعتیاد، حاشیه‌نشینی و فقر را از جمله اقدامات در دستور کار دولت در حوزه اجتماعی دانست و بیان کرد: استفاده از ظرفیت هنر در راستای توسعه اجتماعی ضروری است.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری یزد با بیان این که هنر از جمله عناصر تأثیرگذار در حوزه‌های مختلف است، افزود:‌ توسعه اجتماعی و رفع دغدغه‌های مقام معظم رهبری مستلزم مشارکت عمومی سازمان‌های مردم نهاد است.

جوادیان‌زاده میزبانی همایش ملی گرافیک و کاریکاتور را یکی از اقدامات موثر در راستای ارتقای فرهنگ عمومی جامعه دانست و بیان کرد: تکیه امیرچخماق، پارک باغ ملی و پارک هفت تیر از جمله محل‌های انتخاب شده برای اجرای نمایش خیابانی چتر زندگی در شهر یزد است.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این‌که با بیان این‌که استفاده از ظرفیت‌های مختلف یکی از اولویت‌های اجرایی مسئولان و دست‌اندرکاران در استان یزد است، گفت: استفاده از ظرفیت هنرمندان نقش مهمی در ماندگاری برنامه‌های اجتماعی و فرهنگی در سطح استان ایفا می‌کند.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:149


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group