یکشنبه, 3 تیر 1397

 

جشنواره «خیرین ازدواج» در استان یزد برگزار می‌شود

 


تاریخ ثبت: 1396/05/29

 

معاون امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان استان یزد از برگزاری جشنواره «خیرین ازدواج» استان یزد در روز اول شهریورماه سال جاری خبر داد.  

احمد طالبی معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد شب گذشته در جمع خبرنگاران استان از برگزاری جشنواره خیرین ازدواج استان یزد در روز اول شهریورماه سال جاری خبر داد.
طالبی افزود: ۴۰ تشکل به عنوان خیریه ازدواج در سطح استان فعالیت دارند و افرادی هم که شخصی در این زمینه فعالیت دارند به آن اضافه می شوند و خوشبختانه روحیه خیری کمک به ازدواج در استان یزد بسیار زیاد است.
وی ادامه داد:  فعالیت های بسیار خوبی در زمینه تشویق جوانان به ازدواج انجام شده لذا در این همایش جهت تجلیل از خیرین ازدواج اقدام خواهد شد.
معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: شناسایی خیرین، پیداکردن نقاط ضعف و همچنین تقویت نقاط مثبت و تجلیل از خیرین ازدواج از اهداف برگزاری این همایش یک روزه است.
وی با اشاره به اینکه موسسه شفا یکی از موسسه های فعال در امر ازدواج است تصریح کرد: نمایشگاه هفته ازدواج به کمک این موسسه برگزار می شود و از فعالیت همه تشکل ها در این زمینه حمایت و استقبال می کنیم.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:143


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group