پنجشنبه, 30 شهریور 1396

 

دیدار مسئول باشگاه فرهنگی ورزشی کیهان با مدیر کل ورزش و جوانان

 


تاریخ ثبت: 1396/06/02

 

مسئول باشگاه فرهنگی ورزشی کیهان با مدیر کل ورزش و جوانان استان دیدار کرد.  

این نشست با حضور احمد طالبی معاونت فرهنگی و امور جوانان ، ابوالفضل کارگرمعاون توسعه ورزش ، آزاده دهقان مسئول امور بانوان اداره کل و محمد مهدوی مسئول باشگاه فرهنگی ورزشی کیهان و دیگر همکاران اداره کل در محل دفتر مدیر کل ورزش و جوانان برگزار شد

در این نشست مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد بر اهمیت برنامه های فرهنگی باشگاههای ورزشی استان تاکید کرد و گفت :اساس و کار باشگاهها باید به گونه ای باشد که جوانان با فرهنگ انقلابی بیشتر آشنا شوند تا شاهد رشد و شکوفائی ورزشکاران جوان باشیم .

شریعتی گفت : باشگاه فرهنگی ورزشی کیهان که در برنامه های فرهنگی کارنامه خوبی داشته ، توانسته جوانان را به نحو مطلبوی جذب فعالیت های ورزشی و فرهنگی نماید.

وی افزود : باشگاههای ورزشی علاوه بر ورزش باید برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی را در کارنامه خود قراردهند تا ورزشکاران بخصوص جوانان علاوه بر خود سازی جسم خود ، روح و فکر اسلامی و انقلابی را پیدا کنند.

در پایان محمد مهدوی در خصوص برنامه و اقدامات انجام شده باشگاه فرهنگی ورزشی کیهان که در مدت زمان کوتاه انجام داده توضیحات ارائه کرد.

لازم بذکر است بازو بند مهربانی ، همزبانی و قهرمانی باشگاه فرهنگی ورزشی کیهان به مدیر کل ورزش و جوانان اهداء شد.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:69


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group