دوشنبه, 25 تیر 1397

 

تجلیل از فعالان و عوامل اجرایی جشنواره استعدادیابی همگانی و سومین دوره المپیاد ورزشی دارالعباده یزد

 


تاریخ ثبت: 1396/06/21

 

با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان مراسم تجلیل از فعالان وعوامل اجرایی جشنواره استعدایابی همگانی و سومین دوره المپیاد ورزشی درالعباده یزد در محل سالن جلسات اداره کل ورزش وجوانان برگزار شد.  

به پاس تقدیر از زحمات فعالان و عوامل اجرایی در جشنواره همگانی استعدایابی ورزشی استان و سومین دوره المپیاد ورزشی دارالعباده از سوی مسئولین ورزش استان مورد تجلیل قرار گرفتند.

این مراسم با حضور مسعود شریعتی  مدیرکل ورزش و جوانان استان ، ابوالفضل کارگر معاون توسعه امور ورزش و علی محمد شیخی معاون توسعه منابع و پشتیبانی این اداره کل برگزار و با اهدا لوح سپاس و جوایزی از سرپرست و نایب رئیس امور بانوان هیات ورزش های همگانی استان و دیگر عوامل اجرایی و کلیه دست اندرکاران برگزار کننده این جشنواره و المپیاد دارالعباده تقدیر و تشکر شد.

 مدیر کل ورزش و جوانان استان  در سخنان خود اظهار کرد:تمامی زحمات برگزاری این جشنواره بی نظیر همگانی بر عهده مسئولین و مدیران  هیات های ورزشی ، مربیان و استعدادیابان و دیگر عوامل اجرایی بوده که جا دارد از زحمات همه دست اندکاران تقدیر و تشکر کنم و امیدوارم با یک برنامه ریزی مدون و زمان بندی شده در طول سال برنامه های استعادادیابی به صورت منظم انجام شود.

شریعتی بیان کرد: شایسته است با تدوین یک برنامه بلند مدت، استعداد های جذب شده به راحتی از دست داده نشوند و در ادامه کار به هیئت های ورزشی مربوطه معرفی و قهرمان پروری صورت گیرد.

وی عنوان کرد:‌ ا: استعدادها باید به صورت دو منظوره مورد آموزش قرار بگیرند یعنی علاوه بر آموزش علمی ورزش های مورد نظر از لحاظ اخلاقی نیز مورد توجه باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد اظهار داشت: با برنامه ریزی و تلاش همگانی و همدلی هیات های ورزشی و عوامل اجرایی در سال 95 شاهد برگزاری المیپاد ورزشی دارالعباده و جشنواره بزرگ استعدادیابی همگانی در یزد بودیم که رتبه برتر جشنواره همگانی استعدادیابی در کشور را هم کسب کردیم که حاصل زحمات و تلاش شماها بوده است که امیدوارم باز هم شاهد موفقیت های ورزشی استان در بخش های مختلف باشیم.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:135


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group