پنجشنبه, 30 شهریور 1396

 

با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزد :

تجلیل از برترین های مرحله استانی مسابقات قرآنی ویژه ورزشکاران و جوانان استان یزد

 


تاریخ ثبت: 1396/06/22

 

مراسم تجلیل از برترین های مرحله استانی سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه ورزشکاران، جوانان و کارکنان مجموعه ورزش و جوانان استان یزد با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد برگزار شد.  

این مراسم با حضور محمدعلی طالبی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزد ، مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ، حسین دشتی  مشاور و مسئول فعالیت های امور قرآن وعترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد ، احمد طالبی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ، حجت الاسلام رضایی رئیس دارالقرآن سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد و جمعی ورزشکاران ، جوانان و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان که در این مسابقات شرکت کرده بودند ، برگزار شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در این مراسم  در خصوص برگزاری سومین دوره مرحله استانی مسابقات قرآن ویژه ورزشکاران، جوانان و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: این مسابقات در سه بخش جوانان، ورزشکاران و کارکنان و در سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می شود که براین اساس نفرات برتر مسابقات استانی به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

شریعتی با اشاره به اینکه حضور ورزشکاران و جوانان مومن و علاقه مند با گرایش های عمیق دینی و مذهبی در محافل قرآنی موجب غرور و افتخار ملی برای تمام مردم ایران است اظهار داشت: این مسابقات با هدف آشنایی جوانان با فرهنگ قرآنی، گسترش معارف دینی و قرآنی، ارتقا سطح آگاهی، ایجاد انگیزه و تقویت بنیه علمی و معنوی ورزشکاران و کارکنان اداره ورزش و جوانان استان برگزار شده است.

وی افزود: این مسابقات در سالجاری سومین دوره خود را پشت میگذارد که خوشبختانه هرسال استقبال از این مسابقات بیش از پیش بوده و همچنین سطح کیفی مسابقات نیز رشد خوبی داشته است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در پایان بر تاثیر بسزای آشنایی و عمل به فرهنگ قرآنی برای رشد جامعه ی ورزش و جوانان تاکید و تصریح کرد: مهمتر از برگزاری این مسابقات، اشاعه ی فرهنگ قرآنی و تلاش برای آشنا کردن بیشتر جوانان و ورزشکاران با روح و دستورالعمل های قرآنی برای سعادت دنیا و آخرت است.

در پایان از نفرات برگزیده ، داوران و عوامل برگزاری مسابقات قرآنی ویژه جوانان ، ورزشکاران و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد با اهدا لوح سپاس و تندیس مسابقات تجلیل به عمل آمد.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:58


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group