دوشنبه, 25 تیر 1397

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداریزد:

امروزه نیازمند معرفی الگوهای قرآنی هسیتم

 


تاریخ ثبت: 1396/06/22

 

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: امروزه نیازمند الگوهایی هستیم که در کنار فعالیت های ورزشی ، اجتماعی ، فرهنگی و دیگر زمینه ها ، عامل به قرآن و احکام دین باشد.  

محمدعلی طالبی در مراسم اختتامیه سومین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه ی ورزشکاران، جوانان و کارکنان ادارات ورزش و جوانان استان با تقدیر و تشکر از دست اندرکاران برگزاری این مسابقات گفت: حقیقتا حضور در این مراسم معنوی و در بین شما جوانان و ورزشکاران قرآنی، سرشار از انرژی مثبت، آرامش بخش و بسیار نشاط آفرین است.

وی افزود: در کنار کار و تلاش و ایفای مسئولیتی که ب عهده ماست ، توجه به امور فرهنگی و اعتلا فرهنگی کارکنان و جامعه مخاطب از مسئولیت ها و وظایف مدیران دستگاهاست که خوشبختانه در چند سال اخیر در اداره کل ورزش و جوانان استان یزد شاهد برگزاری این مسابقات هستیم که می تواند در کارکنان و جامعه مخاطب مثل ورزشکاران و جوانان تاثیر گذار باشد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزد ادامه داد: هیچ فعالیت فرهنگی بالاتر از پرداختن به قرآن و عمل به آن در زندگی فردی و اجتماعی تاثیرگذار نیست.

طالبی اضافه کرد: در اصل این کتاب آسمانی برای زندگی زمینی ما انسان ها و اعتلا روح ماست و اگر خوب معنا و مفهوم قرآن را دریابیم و فراتر از ضواهر قرآن باید درک آن باید عامل به قرآن باشیم که با توجه به آموزه های قرآنی می توان امیدوار به داشتن جامعه ای سالم تر ، بهتر و بالنده تر در عرصه های مختلف باشیم به ویژه عرصه هایی که به طور ویژه مرتبط با جوانان است و می تواند در فعالیت های اجتماعی جوانان از جمله ورزش تاثیرگذار باشد.

 وی هم پایی مسائل قرآنی را با مسائل ورزشی را افتخاری برای مجموعه ورزشکاران دانست و ابراز امیدواری کرد: به جهت افزایش معنویت در بین ورزشکاران این مسابقات و رویدادهای قرآنی بیشتر در فضای ورزشی جوانان ما اتفاق بیافتد.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:97


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group