جمعه, 30 فروردین 1398

 

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری تاکید کرد:

ضرورت تقویت سازمان های مردم نهاد در حوزه پدافند غیرعامل

 


تاریخ ثبت: 1396/11/01

 

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد در نشست با اعضاء مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان بر تقویت این تشکل های غیردولتی و مردمی در حوزه پدافند غیرعامل و مشارکت آنها در برنامه ها و فعالیت های این حوزه تاکید کرد.  

محمدصادق طهماسبی در این نشست صمیمی با اشاره به نقش مهم سازمان های مردم نهاد در کاهش تهدیدات و آسیب ها در زمان وقوع مخاطرات مختلف گفت: تقویت سازمان های مردم نهاد مورد تاکید و حمایت مدیریت ارشد استان در دولت تدبیر و امید بوده است.
 
وی با بیان تعاریف و اصول پدافند غیرعامل و تشریح برنامه های اداره کل پدافند غیرعامل استانداری ادامه داد: شایسته است راهبردها و اهداف پدافند غیرعامل در بین جامعه تبیین شود که برای تحقق این مهم سازمان های مردم نهاد نقش پراهمیتی برعهده دارند.
 
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خاطرنشان کرد: ضروری است زمینه های لازم برای تعامل و همکاری بیشتر این اداره کل با سازمان های مردم نهاد بیشتر از گذشته فراهم شود و بتوانیم از ظرفیت های کمّی و کیفی این تشکل ها در حوزه های گوناگون و به ویژه تشکیل قرارگاه دفاع فرهنگی در آینده ای نزدیک به نحو احسن استفاده کنیم.
 
گفتنی است در ابتدای این نشست نمایندگان سازمان های مردم نهاد رضوان هدایت، نسیم دانش، طبیعت پارسیان، نجوم آسمان شب کویر و انجمن گویندگان جوان ایساتیس به عنوان اعضاء مجمع سمن های جوانان استان یزد دیدگاه های خود را در حوزه های مختلف و آمادگی برای همکاری با اداره کل پدافند غیرعامل استانداری بیان کردند.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:424


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group