شنبه, 24 آذر 1397

 

تشریح برنامه های فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در ایام الله دهه مبارک فجر

 


تاریخ ثبت: 1396/11/10

 

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد برنامه های فرهنگی این اداره کل در ایام الله دهه مبارک فجر را تشریح کرد.  

احمد طالبی در این خصوص در گفتگو با روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ضمن تبریک پیشاپیش ایام الله دهه مبارک فجر گفت: در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ده ها برنامه فرهنگی متناسب با این ایام پیش بینی شده که در سطح استان اجرایی خواهد شد.

وی افزود: غبارروبی و عطر افشانی قبور شهدا ، دیدار جامعه ورزش با خانواده شهدای انقلاب و شهدای ورزشکار ، برگزاری مسابقه ملی «حرفی برای امروز» از وصیت نامه سیاسی- الهی امام خمینی (ره) و برگزاری مسابقه نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان ورزشکار با موضوع آرمانهای انقلاب از جمله برنامه های شاخص پیش بینی شده در ایام الله دهه مبارک فجر است.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد برگزاری مسابقه خاطره گویی انقلاب در برنامه های ورزشی توسط شخصیت های انقلابی، برگزاری مسابقه متن نویسی ویژه ورزشکاران، جوانان و کارکنان با موضوع آرمانهای انقلاب  ، برگزاری نمایشگاه عکس پیروزی انقلاب، سیر انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در اماکن ورزشی ، فیلم خوانی انقلاب توسط کانون اندیشه و فرهنگ اسلامی و همایش پهلوانان کوچک با محوریت قصه گویی را از دیگر برنامه های فرهنگی پیش بینی شده در ایام دهه مبارک فجر برشمرد.

طالبی کیفی سازی برنامه های سالجاری دهه فجر در استان، افزایش زمینه حضور و مشارکت بیشتر مردم و جامعه ورزش به خصوص جوانان در آئین‌های گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، فراهم ‌سازی زمینه‌های حضور و مشارکت هر چه بیشتر جوانان در امر برگزاری شایسته‌تر مراسم ایام‌الله دهه مبارک فجر و برنامه‌ریزی در راستای آشنایی نسل جوان انقلاب با آرمان‌ها، ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی را از اهداف برنامه های پیش بینی شده عنوان کرد.

وی ادامه داد: علاقمندان جهت شرکت در مسابقات طراحی شده برای ایام الله دهه مبارک فجر و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت اداره کل ورزش و جوانان استان یزد به نشانی yazdsport.ir مراجعه و یا با شماره 36235858-داخلی 295 تماس حاصل فرمایند.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:296


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group