شنبه, 24 آذر 1397

 

سرمربی فوتبال ساحلی لوانته اسپانیا:

با حضور بازیکنان مطرح جهان سطح مسابقات بسیار بالاست

 


تاریخ ثبت: 1397/01/26

 

سرمربی تیم فوتبال ساحلی لوانته اسپانیا گفت:در مسابقات 2018 میلادی اوراسیا در شهر یزد تیم های قوی با بازیکنان مطرح جهانی حضور دارند بنابراین برای کسب عنوان قهرمانی در این پیکارها رقابت سختی با حریفان خواهیم داشت با تمام این وجود خیلی امیدوار هستیم.  

خوزه میرایس در این خصوص افزود: سطح مسابقات امسال نسبت به دوره قبل از لحاظ کیفی خیلی بالاتر است، ما با انگیزه زیاد و برای کسب افتخار در میدان این پیکارها حضور پیدا کرده ایم .

وی ادامه داد: شرایط تمام تیم ها ماه های گذشته دقیقا بررسی شد و شناخت لازم به دست آمد، بنابراین با تمام توان و احترام به دیگران با جدیت مسابقات خود را پیگیری خواهیم کرد .

سرمربی تیم لوانته در خصوص وضعیت فوتبال ساحلی ایران تصریح کرد: در سال های اخیر فوتبال ساحلی ایران در آسیا و عرصه جهانی پیشرفت کرد، پله های موفقیت را خیلی خوب و سریع سپری می کند.

میرایس همچنین با قدردانی از میزبانی ایران و یزد برای برگزاری این مسابقات، ابرازامیدواری کرد که مسابقات یادشده با حضور پرشور تماشاگران و ارائه بازی های فنی توسط تیم ها به نحو مناسبی برگزار شود .

دومین مسابقات فوتبال ساحلی جام باشگاه های اوراسیا از 26 فروردین ماه جاری به مدت سه روز در مجموعه ورزشی سلمان محمودآباد یزد برگزار می شود.

در این پیکارها تیم مقاومت گلساپوش یزد به عنوان نماینده ایران و تیم های لکوموتیو روسیه ، لوانته اسپانیا و کاتانیا ایتالیا حضور دارند.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:86


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group