شنبه, 24 آذر 1397

 

فتوحی شمشیرباز یزدی میهمان نشست بررسی وضعیت حضور ملی پوشان استان در بازی های آسیایی جاکارتا

 


تاریخ ثبت: 1397/01/26

 

نشست بررسی وضعیت حضور ملی پوشان استان یزد در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا با حضور محمد فتوحی شمشیربازی یزدی برگزار شد.  

در ادامه نشست های وضعیت حضور ورزشکاران یزدی در بازی های آسیایی نشستی در خصوص رشته شمشیربازی و بازیکنان این رشته ورزشی با حضور مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان و سیداحمد هاشمی معاون توسعه ورزش این اداره کل، محمدحسن صدیقی دبیر هیات شمشیربازی استان و حمیدرضا شیر مربی تیم ملی و  محمد فتوحی شمشیرباز ملی پوش برگزار شد.  

مسعود شریعتی در این نشست گفت:  انتظار مردم و مسئولین از دستگاه ورزش و شمشیربازی به عنوان ورزش اول شهر جهانی یزد ، حضور در المپیک های آسیایی و جهانی است.

وی افزود:  با توجه به بررسی های انجام شده توسط کارشناسان ستاد بازی های آسیایی استان ، محمد فتوحی ملی پوش ارزنده استان در کشور و جهان جایگاه بسیار مطلوبی دارد که انتظارداریم علاوه بر حضور در این رویداد مهم ، با کسب مدال خوش رنگ افتخار آفرینی کند.

این مقام مسئول در ادامه تاکید کرد: همانگونه که هیات شمشیربازی استان  تمامی شرایط مورد نیاز جهت تحقق این مهم را تاکنون فراهم نموده ، ما نیز همچون گذشته هرگونه حمایت مادی  معنوی را انجام خواهیم داد تا برنامه ها و اهداف مورد نظر در مسیر هموار پیش رفته و گزارش اقدامات و وضعیت مد نظر به این اداره کل ارسال تا بتوانیم زمینه بهتری برای این مهم فراهم گردد

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:102


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group