چهارشنبه, 1 خرداد 1398

 

برگزاری اولین کمیته تخصصی دبیرخانه ستاد ساماندهی امور جوانان و برنامه ریزی به مناسبت هفته جوان

 


تاریخ ثبت: 1397/01/27

 

نخستین کمیته تخصصی و دبیرخانه ستاد ساماندهی امور جوانان برگزار و در خصوص برنامه های هفته جوان بحث و تبادل نظر شد.  

این نشست با حضور احمد طالبی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ، کارشناسان حوزه جوانان این اداره کل و معاونین فرهنگی دانشگاه ها، بنیاد نخبگان ، پارک علم و فناوری ، اداره کل کتابخانه ها و جمعیت جوانان هلال احمر برگزار شد.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در این نشست گفت: تقویت امید، نشاط، ایمان و خودباوری، عفت، هویت، حیا و غیرت جوان مسلمان ایرانی، معرفی شخصیت های متعالی و ارائه الگوهای شایسته برای جوان امروز و معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه جوانان از اهداف این برنامه های هفته جوان است.

طالبی ادامه داد: فرهنگ سازی این روز به عنوان روز جوان باید در دستور کار قرار گیرد و خوشبختانه این امر بعد از چند سال به صورت ویژه جا افتاده و معرفی دستاوردها و برنامه های امور جوانان و برترین های جوانان باید مد نظر باشد.

پس از بحث و تبادل نظر در خصوص برنامه های هفته جوان مقرر شد، با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ، هلال احمر و شهرداری در تمامی دانشگاه ها و چندین پارک سطح شهر پایگاه سلامت جوانان برپا شود. همچنین برگزاری نشست جوانان و مسئولین در دانشگاه ها، برپایی نمایشگاه کارآفرینی در دانشگاه آزادو  برگزاری مسابقات کتاب مجازی در خصوص ازدواج  از جمله مصوبات این نشست بود.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:314


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group