شنبه, 24 آذر 1397

 

نقش مهم و پررنگ ورزش در حمایت از کالای ایرانی با حمایت از کالای ورزشی ایرانی

 


تاریخ ثبت: 1397/01/27

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به اهمیت جایگاه ورزش در حمایت از کالای ایرانی گفت: با حمایت از کالای ورزشی ایرانی می توان در راستای تحقق شعار سال 97 گام برداشت.  

مسعود شریعتی در گفتگو با روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: بی‌گمان یکی از حرکت‌های اجتماعی ارزشمند که در ساختار مدیریتی کشور در سال‌های اخیر شکل گرفته و نهادینه شده است جهت دادن به حرکت مردم و دولت از طریق نامگذاری سال به‌وسیله مقام معظم رهبری است

وی با اشاره به اینکه صنعت ورزش می‌تواند با بهره‌گیری از سرمایه اجتماعی قدرتمند و بی‌نظیر خود در ترویج مصرف کالای ایرانی و رونق بخشیدن به تولید و اشتغال به اشکال زیر، نقش آفرین باشد اظهار داشت: در صددیم با برنامه ریزی و تلاش برای ساماندهی و مدیریت بازار کالای ورزشی ایرانی و سوق دادن ورزشکاران و باشگاه های ورزشی ، از تولید کنندگان کالاهای ورزشی استانی و کشوری حمایت کنند و تبلیغات تیم ها و باشگاه ها همسو با تولیدات داخلی و کالای ایرانی باشد.

این مقام مسئول از اسپانسرها و حامیان تیم های ورزشی نیز خواست در راستای حمایت از کالای ایرانی از وسایل و تجهیزات ورزشی ایرانی استفاده کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد خاطرنشان کرد: در زمینه تولید کفپوش و چمن‌های مصنوعی در چند سال اخیر اتفاقات خوبی در کشور رخ داده و ما نیز برای تجهیز سالن‌ها و زمین‌های ورزشی از کفپوش و چمن مصنوعی ساخت ایران استفاده می کنیم.

شریعتی در پایان ابراز امیدواری کرد: صنعت کشور به سمت تولید وسایل و اقلام ورزشی استاندارد برود تا جامعه ورزش بتواند  در راه حمایت از کالای ایرانی استاندارد بیش از گذشته گام موثری بردارد و حمایت از تولید داخلی در حد یک شعار باقی نماند.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:113


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group