چهارشنبه, 1 خرداد 1398

 

برگزاری دومین جشنواره ملی فیلم«سه دقیقه با ورزش» پائیز امسال در یزد

 


تاریخ ثبت: 1397/02/01

 

دبیر اجرایی دومین دوره جشنواره ملی «فیلم سه دقیقه با ورزش»،‌گفت: دومین دوره جشنواره ملی فیلم "سه دقیقه با ورزش" پائیز امسال در در چهار بخش مردمی، حرفه‌ای، ویژه و فیلم‌نامه برگزار می‌شود.  

سیدسجاد ابطحی» که امسال به عنوان دبیر اجرایی جشنواره ملی فیلم«سه دقیقه با ورزش» در استان یزد منصوب شده است،‌ اظهار کرد: دومین دوره این جشنواره ملی در پائیز امسال به همت وزارت ورزش و جوانان در استان برگزار می‌شود.

وی افزود: «توجه دادن مردم از طریق هنرمندان به ورزش»،«استفاده از جایگاه هنر به ویژه فیلم در انتقال مفاهیم این فرهنگ»، «شناسایی استعدادهای بالقوه ورزشی در سراسر کشور»، «تعامل بین مردم بالاخص هنرمندان با متصدیان امر ورزش در جامعه و شناخت ایده‌ها و دریافت نقطه نظرات عموم برای بهتر شدن وضعیت ورزش کشور»، از جمله اهداف برگزاری این جشنواره در استان یزد همزمان با دیگر استان‌های کشور است.

دبیر اجرایی جشنواره ملی فیلم «سه دقیقه با ورزش» در استان یزد، افزود: محورهای موضوعی جشنواره شامل موضوعاتی از جمله ورزش همگانی، ورزش تربیتی، ورزش حرفه‌ای، ورزش قهرمانی، استعدادهای ناشناخته ورزشی، ورزش محله‌ای، فضاهای ورزشی، ورزش یزد، ورزش و محیط زیست و غیره .

وی در پایان خاطرنشان کرد: دومین دوره جشنواره ملی فیلم «سه دقیقه با ورزش» در چهار بخش مردمی(آماتوری)، حرفه‌ای(در قالب‌های مستند و داستانی)، بخش ویژه و فیلم‌نامه برگزار می‌شود.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:252


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group