چهارشنبه, 1 خرداد 1398

 

برنامه‌های اوقات فراغت متناسب با نیازهای جوانان باشد

 


تاریخ ثبت: 1397/02/30

 

معاونت فرهنگی و امورجوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: برنامه‌های اوقات فراغت جوانان متناسب با نیازهای جوانان و آسیب‌شناسی مشکلات این قشر باید باشد.  

احمد طالبی در کمیته تخصصی اوقات فراغت جوانان که به منظور ارائه و بررسی برنامه های اوقات فراغت دستگاه های اجرایی استان برگزار شد، گفت: جوانان آینده سازان کشور هستند و برای شادی و سلامت روحی آنها باید برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشیم که به همین منظور مسئولان برگزاری برنامه‌ها توجه داشته باشند برنامه‌هایی که برای جوانان در نظر می‌گیرند، متناسب با شرایط جامعه باشد.

وی افزود: اگر از اوقات فراغت به درستی استفاده شود و محتوای برنامه‌های ارائه شده برای اوقات فراغت سالم باشد در سلامت روانی و اخلاقی و دینی نوجوانان بسیار مؤثر بوده و از پایه‌های سعادت فرد، خانواده و جامعه به شمار می‌رود.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی باید نیازها را شناسایی کرده و در راستای برطرف شدن آن می‌توانند از توانمندی‌های سمن‌ها نیز بهره‌مند شوند. تعامل و همکاری دستگاه ها نیز می تواند از موازی کاری جلوگیری و بر کیفیت برنامه ها بیفزاید.

لازم به ذکر است کمیته تخصصی اوقات فراغت با توجه به در پیش بودن فصل تابستان و لزوم برنامه ریزی جامع و هدفمند برای اوقات فراغت جوانان تشکیل و نمایندگان تعدادی از دستگاه های اجرایی استان یزد به ارائه برنامه های پیشنهادی خود برای اوقات فراغت پرداختند.

در این نشست مقرر شد نمایشگاه اوقات فراغت در سطح شهر برگزار شود و دستگاه های متولی امر برنامه های اوقات فراغت خود را ارائه دهند. همچنین مقرر شد دستگاه ها برنامه های خود را علاوه بر درج در سایت تخصصی خود به این اداره کل نیز ارسال کنند تا بر روی سایت اداره کل به منظور تجمیع و اطلاع رسانی قرار گیرد.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:271


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group