چهارشنبه, 1 خرداد 1398

 

برگزاری هرچه بهتر مسابقات تکواندو قهرمانی خردسالان کشور نیازمند هم افزایی و تلاش همگانی است

 


تاریخ ثبت: 1397/03/21

 

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد بر تلاش و هم افزایی تمامی دست اندرکاران و دستگاه های مرتبط در برگزاری هرچه بهتر مسابقات تکواندو قهرمانی خردسالان کشور تاکید کرد.  

سیداحمد هاشمی در نشست هماهنگی مسابقات تکواندو خردسالان کشور به میزبانی یزد که با حضور ونوس عامری عضو شورای اسلامی شهر یزد، آزاده دهقان مسئول ورزش بانوان این اداره کل ، علی میرزاییان سرپرست هیات تکواندو استان ،نمایندگانی از استانداری ، نیروی انتظامی ، سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری و دیگر نهادها برگزار شد، گفت: مسابقات تکواندوی قهرمانی کشور در رده سنی خردسالان با حضور 600 تکواندوکار از 32 استان در دو گروه دختران و پسران در یزد برگزار می‌شود.

وی افزود: میزبانی این مسابقات قطعا بارخوردهای خوبی خواهد داشت و کمک شایانی در توسعه و گسترش ورزش تکواندو به خصوص جذب جوانان و نوجوانان به این رشته خواهد شد.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به اینکه تکواندو از رشته های المپیکی است که ایران از قدرت های دنیا در این رشته است و می توان امیدوار به حضور مستعدین یزدی در تیم های ملی و رویدادهای مختلف بود ، ابراز امیدواری کرد: دست اندکاران برگزاری و دستگاه‌های اجرایی تلاش مضاعفی داشته باشند، تا این مهم به خوبی انجام شود و با سطح بالای میزبانی، سطح کیفی مسابقات نیز افزایش پیدا کند.

لازم به ذکر است در این نشست حاضرین به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

گفتنی است این دوره از مسابقات تکواندو قهرمانی خردسالان کشور از تاریخ 28 خرداد ماه لغایت 1 تیر ماه امسال در سالن شش‌هزار نفری شاهدیه یزد برگزار می‌شود.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:205


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group