چهارشنبه, 1 خرداد 1398

 

افتتاح اولین مرکز تخصصی فرهنگی و اجتماعی موسسه مردم نهاد جوان باور کویر در یزد

 


تاریخ ثبت: 1397/03/24

 

اولین مرکز تخصصی فرهنگی و اجتماعی موسسه مردم نهاد جوان باور کویر با حضور مسئولین استان در یزد افتتاح شد.  

این مراسم همراه با ضیافت افطار با حضور محمدی مشاور امور فرهنگی استاندار یزد ، فخرالسادات خامسی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی و رقیه کرمانیان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد ، مصطفی فاطمی مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ، احمد طالبی معاون فرهنگی و امورجوانان و علی محمد شیخی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ، الهه جورابی و ونوس عامری اعضاء شورای اسلامی شهر یزد ، داود پاک طینت مدیرکل ثبت اسناد ملی استان و جمعی دیگر از مسئولین برگزار شد.

خانی زاده دبیر موسسه مردم نهاد جوان باور کویر در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از حضور مسئولین در این مراسم گفت: یکی از برنامه و اهداف موسسه در سالجاری تمرکز و فعالیت در حوزه های فرهنگی و اجتماعی است که در راستای این امر مرکزی با رویکرد فرهنگی و اجتماعی و فرهنگی راه اندازی شد.

وی افزود: نباید آسیب های اجتماعی و فرهنگی را مختص مناطق حاشیه نشین و محروم دانست .

دبیر موسسه مردم نهاد جوان باور کویر ادامه داد: باید نحوه ی صحیح مطالبه گری اجتماعی را به آینده سازان این مرزوبوم آموزشی داد . آموزشی که در امتداد شکوفایی مشارکت های فرهنگی و اجتماعی باشد که برای رسیدن به این مهم انتظار داریم مئسولین ما را حمایت و همراهی کنند.

در ادامه مسئولین از کتابخانه مرکز که به نام شهید محمدحسن مازارزاده دایر شده است ، بازدید کردند.

در پایان مشاور فرهنگی استاندار یزد در دست خطی به رسم یادبود در آلبوم کار موسسه به یادگار نگاشت.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:372


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group