چهارشنبه, 1 خرداد 1398

 

هیات نجات غریق و غواصی استان یزد عملکرد خوب و قابل قبولی از خود بجای گذاشته است

 


تاریخ ثبت: 1397/03/24

 

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد از عملکرد هیات نجات غریق و غواصی استان یزد ابراز رضایت کرد.  

سید احمد هاشمی در نشست تجلیل از مدرسین ، بازرسان و اعضاء هیات نجات غریق و غواصی استان یزد با تمجید از عملکرد این هیات گفت: خوشبختانه در ماه های اخیر با حضور رئیس و اعضاء جدید در هیات نجات غریق و غواصی استان یزد اقدامات ارزشمندی ضورت گرفته است .

وی افزود: در مباحث آموزش ناجیان ، بازدید از استخرها و ساماندهی مکان های آبی ، برگزاری مسابقات و آماده سازی تیم استان ، برگزاری دوره های مختلف آموزشی و ساماندهی هیات های شهرستانی نمونه ای از فعالیت های هیات نجات غریق و غواصی استان یزد بوده که جا دارد از اعضاء هیات استان و تمامی مدرسیو بازرسان این هیات تقدیر وتشکر کنم.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ادامه داد: بحث نجات غریق یک مقوله مهم و اساسی است که با جان مردم در ارتباط است و باید با نظارت های لازم از هرگونه حوادث احتمالی جلوگیری کرد .

محمدی نیا رئیس هیات نجات غریق و غواصی استان یزد هم در این نشست ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید فطر ، گزارشی از عملکرد این هیات ارائه کرد و گفت: از ابتدای کارمان در این هیات تمام سعی مان بر اجرایی کردن برنامه های در نظر گرفته شده برای هیات بوده که با جدیت برنامه های خود را پیگیری و اجرایی کردیم .

لازم به ذکر است در پایان این نشست از سوی هیات نجات غریق و غواصی استان یزد لوح سپاس به هاشمی معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان اعطا شد و در ادامه از اعضاء هیات رئیسه ، مدرسین ، بازرسان و اعضاء این هیات تجلیل به عمل آمد.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:255


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group