چهارشنبه, 1 خرداد 1398

 

قهرمانی تیم افراکاراب نعیم آباد در مسابقات فوتسال جام رمضان یزد

 


تاریخ ثبت: 1397/03/24

 

تیم افراکاراب نعیم آباد بر سکوی قهرمانی مسابقات فوتسال جام رمضان یزد ایستاد.  

دیدار پایانی مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان یزد با حضور مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ، غلامعلی سفید رئیس شورای اسلامی شهر یزد ، مهدی جمالی نژاد شهردار یزد ، الهه جورابی عضو شورای اسلامی شهر یزد ، سیداحمد هاشمی معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان ، داود فتح آبادی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد ، غلامرضا دستا رئیس هیات فوتبال استان و جمعی دیگر از مسئولین و پیشکسوتان و حضور گسترده بیش از 3 هزار نفر تماشاگر و علاقمند در سالن شهید صدوقی یزد برگزار شد.

بر این اساس تیم های افراکاراب نعیم آباد و شهدای محمد آباد در یک بازی نزدیک و حساس مقابل هم صف آرایی کردند که در پایان تیم نعیم آباد با نتیجه چهار بر دو به پیروزی رسید و کاپ قهرمانی ایندوره از مسابقات را بدست آورد.

در دیدار رده بندی هم تیم کاش سپینود با نتیجه پنج بر چهار تیم آکروس فولاد را شکست داد و عنوان سومی این مسابقات را بدست آورد.

در پایان این مسابقات که با حمایت و اسپانسری ترمه دستجری یزد برگزار شد ، از تیم های اول تا سوم ، تیم داوری و اعضاء برگزاری این مسابقات تجلیل به عمل آمد.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:259


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group