پنجشنبه, 9 تیر 1401

 

نشست معاونت امور جوانان استان یزد با بانکهای عامل ارائه دهنده تسهیلات ازدواج

 


تاریخ ثبت: 1399/12/19

 

جلسه معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد و بانکهای عامل ارائه دهنده تسهیلات ازدواج با موضوع هم افزایی جهت تشویق به امر مهم ازدواج و هماهنگی جهت تسهیل پرداخت وام ازدواج برگزار شد.  

 در این نشست معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ضمن اشاره به آمار تسهیلات پرداخت شده  توسط بانکهای استان گفت: بانکهای استان یزد از ابتدای سال تا پایان بهمن ماه به 92 درصد از متقاضیان دریافت وام ازدواج، تسهیلات پرداخت کرده و رتبه سوم این استان در ارائه تسهیلات مرهون تلاش های شما در بانک ها است.

اعظم السادات  امامی همچنین در خصوص اخذ گزارشی که اداره کل هر شش ماه یک بار از بانکها دریافت می کند، توضیحاتی ارائه داد و خواستار پرداخت سریعتر تسهیلات، به متقاضیان در صف انتظار شد.

در ادامه این مسئول به موضوع پویش ازدواج جوانان با همراهی خیران اشاره نمود و با معرفی شبکه فعالین ازدواج به عنوان سمنی که به صورت تخصصی در راستای تسهیل ازدواج جوانان فعالیت میکند، از رؤسای بانکها درخواست نمود تا با طرحهای این سمن ها که در جهت تأمین جهیزیه زوجین جوان و تسهیل ضمانت وام ازدواج می باشد؛ همراهی کنند.

سپس مدیرعامل شبکه فعالین ازدواج با بیان فعالیتهای مهم این شبکه، برخی مشکلات جوانان در خصوص تأمین جهیزیه و همچنین تأمین ضمانت لازم به منظور دریافت وام ازدواج را عنوان نمود و گفت این شبکه می تواند با طی مراحلی ضمانت زوجینی را که به هر دلیل مشکل ضامن دارند، به عهده بگیرد و این مستلزم همکاری بانکها با این شبکه می باشد.

همچنین حجت الاسلام امامی مدیر عامل شبکه  فعالین ازدواج خواستار همکاری بانکها در خصوص ارائه تسهیلات ویزه جهیزیه دختران جوان شدند.

سپس رؤسا و نمایندگان بانکها توضیحات خود را در خصوص موارد پیشنهادی ارائه دادند و مقرر شد بانک قرض الحسنه مهر ایران، از طریق صدور کالا کارتهای 300 میلیون ریالی به ازای هر نفر، زمینه تهیه جهیزیه توسط زوجین جوان از شبکه فعالین ازدواج را فراهم نماید.
 

 

 


منبع خبر:   -   474


 

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group