پنجشنبه, 9 تیر 1401

 

نشست پویش گام دوم انقلاب با حضور معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد

 


تاریخ ثبت: 1399/12/25

 

نشست پویش گام دوم انقلاب با هدف معرفی و تبیین کتاب بیانیه گام دوم انقلاب با حضور معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد برگزار شد.  

این نشست با حضور اعظم السادات امامی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان و جمعی از نمایندگان ادارات و انجمن ها و سمن ها برگزار شد.

تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در سطح دانش‌آموزی بدون شک نباید «شکلی» باشد و باید در عمق روح و ذهن دانش‌آموزان جاری شود، از این منظر ضروری است که ابتدا یک فهم درستی از آن صورت بگیرد.

در همین راستا کتاب کار بیانیه گام دوم انقلاب به همت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان که دبیرخانه دانش‌آموزی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را به عهده دارد توسط محسن مشرقی و فاطمه عقیقی نگارش یافته است.

بیانیه گام دوم انقلاب،حرف های موثر و جذاب دارد که موضوعاتی همچون سبک زندگی،‌ علم و پژوهش، معنویت و اخلاق، اقتصاد، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی و همچنین عزت ملی، روابط خارجی و مرزبندی با دشمن از مسائل ضروری است که با توجه به نظام اندیشه ای رهبر معظم انقلاب در این آثار مطرح شده است.

پویش ملی نقش من در بیانیه گام دوم انقلاب  از ۲۰  اسفندماه شروع شده و تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ادامه دارد که در این پویش مسابقاتی مانند تکمیل بوم ها، مسابقه پیامکی و تبلیغ خلاقانه در نظر گرفته شده و هر کدام دارای امتیاز و جوایز ارزنده ای می باشد.

گفتنی است حمایت از ۱۰ ایده برتر طرح اجرایی و هزار هدیه و همچنین تخفیف ۵۰ درصدی کتاب گام دوم انقلاب برای ارگان ها در نظر گرفته شده است.

 

 


منبع خبر:   -   413


 

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group