پنجشنبه, 9 تیر 1401

 

پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و هفته جوان

 


تاریخ ثبت: 1400/01/05

 

مدیرکل ورزش و جوانان در پیامی میلاد حضرت علی اکبر (ع) و هفته جوان را تبریک گفت.  

پیام تبریک مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد بدین شرح است:

بسم ا...الرحمن الرحیم

جوانان ایران اسلامی الگوی برتر خود را در حضرت علی اکبر (ع) که آئینه تمام نمای نبی مکرم اسلام حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) می باشد؛یافته و پرتوی از نور مهر وجود او را در تاریخ انقلاب اسلامی خود به نظاره نشسته است.

زادروز فرخنده حضرت علی اکبر(ع) که روز جوان نامگذاری شده، فرصت مغتنمی برای یاد کردن از جوانان است که آینده متعلق به آنان است.

جوانی بهار عمر است و یک فرصت طلایی که بایست به موقع از آن استفاده کرد. امروز نیروی  شورانگیز، پرطراوت و خلاق جوانی می تواند حلال مشکلات پیش روی جامعه و کشور باشد.

بی‌شک شکوفایی توانمندی‌ها و خلاقیت‌های جوانان نیازمند توجه جدی به خواسته‌های آنان است و امروز در دولت تدبیر وامید و در استان یزد توجه به جوانان وسازمان های مردم نهاد در اولویت است و تلاش داریم از این ظرفیت بزرگ درجهت توسعه استان بیش ازگذشته استفاده کنیم و قطعا جوانان درسال جدید هم باتاسی ازبیانیه گام دوم انقلاب و شعار سال پیشتاز در امر ساخت ایران عزیز خواهند بود.

اینجانب فرا رسیدن میلاد خجسته  و فرخنده  حضرت علی اکبر (ع)  که به نام روز جوان نامگذاری و مزین شده است را  به همه جوانان پرشور، آگاه، متعهد، امیدآفرین و پیشقراولان عرصه های کاروتلاش، نوآوری و شکوفایی تبریک و تهنیت عرض می کنم.

 

 


منبع خبر:   -   401


 

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group