پنجشنبه, 9 تیر 1401

 

برنامه های متفاوت و متناسب با شرایط کنونی به مناسبت هفته جوان در استان یزد تدارک دیده شده است

 


تاریخ ثبت: 1400/01/05

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با تشریح برنامه های پیش بینی شده به مناسبت هفته جوان گفت: در سال جدید و به مناسبت هفته جوان ، برنامه های متفاوت و متناسب با شرایط کنونی تدارک داده شده است.  

مسعود شریعتی با تبریک سال نو و همچنین ولادت حضرت علی اکبر(ع) و هفته جوان گفت:  5 فروردین ماه 1400 ولادت حضرت علی اکبر (س) به نام روز جوان و تا 11 ماه جاری بنام هفته جوان نامگذاری شده که به همین مناسبت برنامه های متنوعی توسط اداره کل ورزش و جوانان استان تدارک دیده شده است.

وی افزود: دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و ائمه جمعه شهرستان ها ، غبار روبی گلزار شهدا در سطح استان،   دیدار با خانواده معظم شهدای جوان و تجلیل از آنها، جلسات هم اندیشی با مسئولین و کرسی های ازاد اندیشی ، تجلیل از دستگاه های برتر در حوزه خدمت رسانی به جوانان در موضوعات مختلف ، تجلیل از تشکل های برتر و فعال در موضوعات تخصصی و هفته جوان ، برگزاری کارگاه توانمندسازی سمن های جوانان با موضوع اشتغال ، کارآفرینی و ازدواج از اهم برنامه های پیش بینی شده برای هفته جوان است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ادامه داد: ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه ازدواج ، تحصیلی و دیگر موضوعات به صورت رایگان و نیم بها ، تولید برنامه های رسانه ای ، پاکسازی محیط زیست با مشارکت سمن ها و جوانان ، برگزاری محافل قرآنی  ویژه جوانان ، برگزاری گلریزان آزادی زندانیان ، برگزاری همایش های ورزش از قبیل کوه پیمایی ، پیاده روی و دوچرخه سواری ، برپایی ایستگاه صلواتی توزیع ماسک ، مواد ضدعفونی کننده و راهنماهای مقابله با ویروس کرونا ، برگزاری مراسم شب شعر ، ارائه خدمات رایگان و نیم بها در مراکز ورزشی و فرهنگی به جوانان ، برگزاری نمایشگاه های موضوعی پیاده راه جوان و برگزاری جشن ویژه روز جوان به صورت آنلاین در فضای مجازی و صداوسیمای مرکز یزد از دیگر برنامه های اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در هفته جوان خواهد بود.

شریعتی تولید محتوا ،و تولید برنامه های شاد و مفرح در فضای مجازی را از دیگر برنامه های این هفته به منظور بالا بردن روحیه نشاط در سطح جامعه عنوان کرد و یادآورشد:  امیدوارم با مشارکت مردم و تلاش جوانان این مرز و بوم هرچه سریعتر شاهد ریشه کنی این ویروس منحوس و بازگشت روزهای خوش و درخشان برای این مردم باشیم.

وی با اشاره به اینکه بیش از٧٥ سمن جوانان درحال فعالیت داوطلبانه در استان یزد هستند بیان داشت: در دوران کرونا جوانان باانرژی وجسارت دست به خدمت وکمک رسانی به اقشارآسیب دیده و کادر درمان زدند و پیشتاز این امر بودند که نشان از توانمندی جوانان و سازمان های مردم نهاد جوانان در امور مختلف است.

 

 

 


منبع خبر:   -   378


 

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group