پنجشنبه, 9 تیر 1401

 

پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد به مناسبت روز جهانی روانشناس و مشاور

 


تاریخ ثبت: 1400/02/09

 

مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد طی پیامی " نهم اردیبهشت، "روز روانشناس و مشاور" را به همه روانشناسان و مشاوران به ویژه روانشناسان زیر مجموعه این اداره کل تبریک گفت.  

مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در پیام خود آورده است:

روانشناسی به عنوان علمی که به بررسی رفتار و فرایندهای ذهنی و روانی می پردازد می تواند در پیشگیری از اختلالات مختلف در انسان و کاهش آسیب ها نقش موثری داشته باشد و تأخیر در پذیرش ضرورت حضور جدی و پررنگ علم روانشناسی در تمامی ابعاد زندگی انسان‌ها، خسارات جبران‌ناپذیری به‌بار خواهد آورد.

امروزه آنچه با روح و روان و اعتقادات و اخلاقیات انسان ها سر و کار دارد، اهمیت زیادتری در سلامت انسان پیدا کرده است و سلامت معنوی بعدی بسیار مهم در سلامت انسان محسوب شده است. روانشناسان و مشاوران در این ارتباط، نقشی بی بدیل دارند که چنانچه مبتنی بر سواد اسلامی، علم جدید و از آن ها مهمتر اعتقاد و باور عمیق و دلسوزی برای سلامت واقعی و کامل انسان ها باشد، می تواند در تامین سلامت ایشان معجزه آسا عمل کند.

در این راستا اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در سال 99 ، 1320 مشاوره رایگان در زمینه های ازدواج و خانواده اجراء کرده است و همچنین 190 کارگاه 25 نفره در سطح استان برگزار شده و33 اثر تولیدی فرهنگی رسانه ای در بحث ازدواج و مشاوره بصورت انیمیشن ، موشن و کلیپ و مجوز 5 مرکز مشاوره در بحث ازدواج و تحکیم خانواده دریافت نموده اند.

اینجانب روز روانشناس و مشاور را به همه روانشناسان خصوصا روانشناسان و مراکز مشاوره ای که تحت نظر این اداره کل فعالیت دارند و به عموم مردم و جوانان یزدی خدمات ارائه می دهند تبریک عرض نموده و امیدوارم در انجام رسالت راستین خویش که ترمیم روان انسانهاست، متعهد ، پاینده و پیروز باشند.

 

 


منبع خبر:   -   368


 

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group