پنجشنبه, 29 مهر 1400
 
 

توافقنامه سطح خدمت

 1. مقدمه

این اداره کل 46خدمت اصلی /زیرخدمت را به مخاطبین ارائه می دهد و لازم به ذکر است که فهرست کامل آن در منوی اصلی پورتال  yazdsport.ir با عنوان "شناسنامه خدمات" قرار دارد.

 1. هدف

هدف از توافقنامه سطح خدمت این است که به منظور ارائه با کیفیت خدمت ارائه شده توسط اداره کل ورزش و جوانان استان یزد، کیفیت تحویل ارائه خدمت برای خدمت گیرندگان مورد توافق قرار گیرد.

 1. مسئولیت­

قوانین و مقرراتی را که به این اداره کل اجازه می دهد خدمت را ارائه دهد در بخش قوانین و مقررات شناسنامه خدمات موجود می باشد

 1. تعهدات متقابل خدمت­ گیرنده و دستگاه اجرایی
 • متقاضی دریافت خدمت مکلف است مدارک خود را تنها از طریق سامانه/ پست/ دفتر پیشخوان/ حضوری منطبق با توضیحات درج شده در شناسنامه خدمت مورد نظر به این دستگاه ارائه نماید.
 • موارد مربوط به زمان انجام خدمت، تعداد مرتبه مراجعه حضوری متقاضی، نحوه دسترسی و زمان­های دسترسی به خدمت و کلیه جزئیات خدمت بصورت کامل در فهرست خدمات ذکر شده است.
 1. هزینه ­ها و پرداخت­ ها

توافقات مربوط به هزینه ­ها و پرداخت­ها منطبق با اطلاعات ثبت شده در شناسنامه خدمات دریافت خواهد شد.

 1. دوره عملکرد
 • این توافقنامه سطح خدمت تا زمانی که لیست خدمات توسط اداره کل ارائه می شود اعتبار خواهد داشت.

لازم به ذکر است:

 1. تارنمای اداره کل ورزش و جوانان استان بزد امکان ثبت درخواستها و سوالات کاربران گرامی از طریق" ارتباط با ما" را دارد.
 2.  به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.
 3. تارنمای اداره کل ورزش و جوانان استان یزد بصورت تمام وقت در دسترس کاربران گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به کاربران اطلاع رسانی خواهد گردید.


بازدید:1268

تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group