دوشنبه, 20 اردیبهشت 1400

 

عیادت مدیرکل ورزش و جوانان استان و معاونین از تنها یزدی دارنده مدال پارالمپیک و مسئول امور باشگاه های این اداره کل

 


تاریخ ثبت: 1400/01/25

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد و معاونین از تنها یزدی دارنده مدال پارالمپیک و مسئول امور باشگاه های این اداره کل که در بستر بیماری است ، دیدار و عیادت کردند.  

مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد به همراه علی محمد شیخی معاون توسعه منابع و پشتیبانی ، سیداحمد هاشمی معاون توسعه ورزش و آزاده دهقان معاون توسعه ورزش بانوان ، احمد طالبی مسئول امور فرهنگی و محمود حاجی حسینی مسئول روابط عمومی اداره کل از با حضور در منزل منصور دیماسی دارنده مدال نقره پارالمپیک سیدنی و مسئول امور باشگاه های این اداره کل که مدتی در بستر بیماری است، عیادت و جویای حال وی شدند.

شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان در این دیدار ضمن آرزوی سلامتی برای جاور ، از روند درمان و بهبودی وی مطلع شد و ابراز امیدواری کرد: امیدوارم هرچه سریعتر بهبودی کامل حاصل شود و ما در اداره کل هرگونه حمایت و همراهی لازم را انجام خواهیم داد تا این مهم محقق شود.

لازم به ذکر است منصور دیماسی از کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ، در پارالمپیک 2000 سیدنی حضور یافت و مدال نقره رشته وزنه برداری را کسب کرد. وی تنها یزدی مدال اور در المپیک و پاراالمپیک است.

 

 


منبع خبر:   -   166


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group